71 saylı Masallı kənd seçki dairəsi Anar İsgəndərov (YAP)- Bakı Dövlət Universitetində kafedra müdiri
79 saylı İmişli seçki dairəsi Razi Nurullayev (bitərəf)- işsiz
84 saylı seçki dairəsi Vüqar Bayramov (bitərəf)- İqtisadi və Sosial İnkişaf Mərkəzinin sədri
85 saylı Şamaxı seçki dairəsi Tamam Cəfərova (bitərəf)- Azərbaycan Dillər Universiteti, Sosial məsələlər və ictimaiyyətlə əlaqələr üzrə prorektor
89 saylı seçki dairəsi Məzahir Əfəndiyev (bitərəf)- Nazirlər Kabineti Aparatının maliyyə və iqtisadiyyat şöbəsi müdirinin müavini
91 saylı Ucar seçki dairəsi Ramil Həsən (YAP) -müvəqqəti işsiz
93 saylı Bərdə şəhər seçki dairəsi Fatma Yıldırım (YAP)- Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsi Aparatının İnsan Resursları şöbəsinin müdiri
96 saylı Goranboy-Naftalan seçki dairəsi Anar Məmmədov (YAP)- Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyi, şöbə rəisi
99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi Nurlan Həsənov (YAP)- Prezident Adminstrasiyasi hüquq-mühafizə orqanları ilə iş şöbəsində məsləhətçi
101 saylı Göygöl-Daşkəsən seçki dairəsi Elşad Mirbəşiroğlu (YAP)- “Sosial Tədqiqatlar Mərkəzi" İdarə Heyətinin sədr müavini
102 saylı Samux-Şəmkir seçki dairəsi Nizami Səfərov (YAP)- Milli Məclis aparatının inzibati və hərbi qanunvericilik şöbəsinin müdiri